Jak zmniejszyć zużycie wody?

Jak zmniejszyć zużycie wody?

 
 
Oszczędne gospodarowanie wodą to nie tylko kwestia ekologii. To rozwiązanie, które może przyczynić się do realnych oszczędności. Co istotne, oszczędzanie wody nie musi wiązać się z żadnymi wyrzeczeniami, ani jej racjonowaniem. Wystarczy wprowadzić w życie kilka prostych zasad i przestrzegać ich na co dzień, a oszczędzanie będzie zupełnie bezbolesne. O tym, jak zmniejszyć zużycie wody przeczytają Państwo w tym poradniku.
Informacje dla mieszkańców planujących remont mieszkania

Informacje dla mieszkańców planujących remont mieszkania

 
 
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue.
Jak ograniczyć koszty ogrzewania mieszkania?

Jak ograniczyć koszty ogrzewania mieszkania?

 
 
Koszty i wydajność ogrzewania zależą od wielu czynników. Powierzchni lokalu, izolacji ścian, właściwości okien, sposobów wentylacji mieszkania, a także pewnych nawyków. O dobrej izolacji pomieszczenia warto pomyśleć już na etapie budowy lub remontu lokalu, ale nawet bez tego można wprowadzić kilka ulepszeń i zasad, dzięki którym zauważysz znaczne oszczędności w ogrzewaniu. Zachęcam do lektury krótkiego poradnika.
Ubezpieczenie mieszkania: co należy wiedzieć?

Ubezpieczenie mieszkania: co należy wiedzieć?

 
 
Wybór firmy ubezpieczeniowej jest ważny. Chociaż niemal każdy ubezpieczyciel ma w ofercie taką usługę, to jednak w praktyce ubezpieczenia mogą się od siebie mocno różnić i być bardziej lub mniej korzystne. Co należy wiedzieć o ubezpieczeniu mieszkania? Na co warto zwracać uwagę i czym się kierować podczas wyboru firmy? Na te, i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedzi tutaj.
 Jak w prosty sposób zmniejszyć rachunki za prąd?

Jak w prosty sposób zmniejszyć rachunki za prąd?

 
 
Czy za każdym razem, gdy dostają Państwo rachunek za prąd, w głowie kłębią się czarne myśli? Energia elektryczna do tanich nie należy, dlatego warto zastanowić się jak prosto i skutecznie zmniejszyć rachunki za prąd. W tym artykule przedstawię kilka sprawdzonych porad, dzięki którym można uzyskać znaczne oszczędności od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Po co przepłacać, skoro można łatwo oszczędzać?
Przed czym powinna chronić mieszkanie prawidłowo zawarta polisa?

Przed czym powinna chronić mieszkanie prawidłowo zawarta polisa?

 
 
Wypadki się zdarzają i są bardziej lub mniej przewidywalne. Są to sytuacje losowe, które mogą dotknąć każdego, dlatego niezwykle ważne jest zadbanie o to, by zawarta polisa ubezpieczeniowa obejmowała maksymalną ochronę mieszkania, a nie tylko standardowe, często występujące zdarzenia. Jak chronić mieszkanie przed nieprzewidzianymi wypadkami i jak podpisać korzystną polisę? O tym w niniejszym artykule.
©2024 Anna Natalia Kozioł - Zarządzanie Nieruchomościami. All Rights Reserved. Made with love by MIDNIGHT DESIGN STUDIO.